Program, który zmieni Twoje biuro!
Pobierz aplikacje mypanel.pl

Usługi księgowe, tak jak wszystko w życiu, ewoluuje. Postępująca technika, coraz szybszy rozwój, dają możliwości aby obecnie księgować szybciej i taniej.

Dawno, dawno temu każde biuro rachunkowe wyglądało praktycznie tak samo. Klienci przynosili dokumenty w formie papierowej, księgowi siedzieli przy biurkach i księgowali. Dookoła było pełno segregatorów i papierów. Deklaracje drukowało się na papierze i wysyłało do us. Z czasem wszystko zaczęło się zmieniać.

Klienci zaczęli przesyłać dokumenty na maile. Rozwiązanie dobre, na tamte czasy, jednak nadal wymagało to drukowania więc w ruch poszły drukarki, tony papieru zadrukowywane codziennie. Nadal królowały segregatory. Stanowiło to ułatwienie tylko dla klientów, gdyż nie musieli już odwiedzać co miesiąc biura.

Postęp szedł dalej do przodu. Wprowadzenie elektronicznych deklaracji sprawił, że nareszcie nie trzeba było wysyłać co miesiąc setek listów do US. Coraz częściej klienci chcieli w jakiś sposób dostarczać dokumenty do biura, bez konieczności comiesięcznej wycieczki.

W chwili obecnej wkraczamy w erę dokumentów elektronicznych. O ich zaletach nie trzeba nikogo przekonywać. Rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw potrzebom klientów jest system mypanel, który wprowadza biuro w nowoczesność i funkcjonalność.

Jak wygląda biuro rachunkowe, które korzysta z mypanel, oczami klienta?

Rysuje się jako nowoczesne, a dzięki technologii, klient nie musi już dostarczać dokumentów w formie papierowej, może przesyłać skany z własnego komputera lub za pomocą smartfona z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

A co do daje dla biura?

Porządek, brak papieru, brak segregatorów, dokumenty dostarczane są całą dobę, klient nie odwiedza biura. Księgowi mogą pracować zdalnie, kontakt z klientami jest mailowy i telefoniczny. Księgowanie jest szybsze m. in. dzięki systemowi OCR. W tym samym czasie można zaksięgować więcej dokumentów, rozliczyć więcej klientów, bez konieczności zatrudniania większej ilości pracowników.

Chciałbyś tak pracować?